Prodej zdravotnických prostředků

POMOC Z PŘÍRODY PRO VAŠE KLOUBY
NOVOZÉLANDSKÉ MUŠLE

(Slávka zelenoústá – Perna canaliculus) Novozelandské mušle
"Pilíř zásobování kloubů".

Výtažek z novozélendské mušle - slávky zelenoústé, pro zdravé klouby a funkční pohybový aparát až do vysokého věku.

Novozelandské mušle Látky obsažené v koncentrátu z mušle:
Vysoký obsah glukosaminoglykanů, nenasycených mastných kyselin typu omega-3, významný obsah kyseliny křemičité, minerálních látek a stopových prvků. Všechny uvedené složky jsou balzámem pro naše klouby, protože je chrání, regenerují a zpomalují v nich zánětlivý proces.

Pozitivní působení na žaludek a střeva:

Obal tobolek a jejich obsah příznivě působí na žaludek i střeva. Žaludeční sliznici, která je často porušena z užívaných léků, uklidní látky obsažené v kapsli a zároveň tobolka (z čistě rostlinných vláken) působí jako čistič střeva.

Tento velmi cenný koncentrát z mušle mohou používat jako doplněk stravy:


guna

ZDRAVÍ Z PŘÍRODY
MD KOLAGENOVÉ INJEKCE GUNA

MD kolagenové injekce slouží k léčbě onemocnění pohybového aparátu /např. při namožení, stárnutí, degenerativních změnách nebo úrazu/

Kolagenové injekce obnovují a posilují poškozené anatomické struktury, zlepšují mobilitu, funkčnost a působí přímo v místě bolesti.

Zpevňují chrupavky, kloubní pouzdra, vazy, šlachy, kosti, svaly, kde je kolagen základní stavební jednotokou.

Kolagen představuje inovativní možnost pro bezpečnou léčbu bolestivých onemocnění pohybvého aparátu.

Jeho účinek je komplexní, zlepšuje mechanické vlastnosti poškozené tkáně, startuje reparační a remodelační procesy, stimuluje regeneraci a zpomaluje degeneratvní onemocnění.Má i protizánětlivé a analgetické účinky.

Aplikuje se podkožně s.c. nebo povrchně do svalu i.m. většinou 1 aplikace 1x týdně po dobu 10 týdnů nebo 1 aplikace. 2x týdně a následně 1x týdně po dobu následujících 6 týdnů.